| Type | CWDM-Module |
|---|---|
| Gebruik | FTTX, FTTX |
| Kanaalnummer | 4CH, 8CH OF 16CH |
| Structuur | Mux of Demux |
| Kanaal het Uit elkaar plaatsen | 20nm |
| Type | Hulpmiddelen, Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Het vertoningsscherm | 5,6 duim gekleurde LCD (touch screen) |
| Waaier | 120KM |
| Grootte | 227mmx 160mmx70mm |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Schakelaartype | Sc LC FC ST (als uw vereiste) |
| Maateenheid | dB/dBm/xW |
| Verrichtingsvoltage (V) | GELIJKSTROOM 3.3V~5.5V |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | Openlucht |
| Productnaam | OTDR |
| Het vertoningsscherm | 5,6 duim gekleurde LCD (touch screen) |
| Waaier | 120KM |
| Type | WDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | FWDM-het Type van Staalbuis |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Productnaam | De onzichtbare Einddoos van de Vezelkabel |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Sc-APC aan de Assemblage van de de dalingskabel van SC/APC FTTH |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezel | G657A |
| Materiaal | LSZH |
| Kleur | Zwart |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 2~24 Optische Kabel van kern de Super Mini UniTube Air Blown Fiber |
| Vezeltelling | 2~24 kernen |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | FTTH-Dalingskabel |
| Vezeltelling | 1~4 vezels |
| Vezeltype | singlemode (G652D, G657A) of multimode |