| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Jasjekleur | Aqua |
| Diameter | 4.8mm |
| Materiaal | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Jasjemateriaal | PE, TPU, LSZH |
| Vezeltelling | Vezel 2 tot 144 |
| Vezelmerk | Corning, OFS, YOFC |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | 1*8 PLC splitser |
| Vezeltype | G657A1 |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Nr van Vezel | 24. |
| Multi-Mode Vezel | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode Vezel | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Multi-Mode Vezel | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode Vezel | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Nr van Vezel | 2 tot 144 |
| Type | Vezel Optische Schakelaar |
|---|---|
| Netwerk | NIETS |
| Kleur | Groen |
| Grootte | kan vanaf het verzoek van de cliënt worden geproduceerd |
| Schakelaartype | SC/APC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 3g |
| Productnaam | Binnen de Vezel Optische Kabel van GJBFJV |
| Type | Vezel Optische Kabel, Kat 1 |
|---|---|
| Aantal Leiders | 2 |
| Vezeltelling | 1~12 |
| Kabelgewicht | 10kg/km |
| Kabeldiameter | 5.0*2.0mm |
| Type | Openluchtvezel Optische Kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Productnaam | zelfstandige dalingskabel |
| Vezeltelling | 1~4 |
| Kabelgewicht | 10kg/km |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | De Geblazen Kabel van GYCFTY Lucht |
| Vezeltelling | 96 kern |
| Schedesamenstelling | PE |