| Type | Andere |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Metalen kap Beëindigen-Gezicht | PC, UPC, APC |
| Vezeltype | Singlemode, Multimode |
| Kabeltype | Simplex |
| Type | FTTxoplossingen, ABS Moduletype |
|---|---|
| Model | 1*2 PLC splitserskoppeling |
| Golflengte | 1260-1650nm |
| Vezeltype | G657A1 |
| Diameter | 2,0 mm |
| Type | PLC splitser, FTTx-Oplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Nr van Vezel | 8 |
| Schakelaartype | LC SC FC ST |
| Vezeltype | G652D, G655, G657A, op verzoek |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | OTDR 3302S |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Golflengtewaaier | 800-1600 |
| Sondetype | InGaAs |
| Type | PLC splitser, FTTx-Oplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Nr van Vezel | 8 |
| Schakelaartype | LC SC FC ST |
| Vezeltype | G652D, G655, G657A, op verzoek |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN |
| Productnaam | 1*16 cassetteplc splitser |
| Type | WDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Wijs op golflengte | 1550nm 1650nm 1625nm |
| Het werk Golflengte | 1260 - 1360 & 1460 - 1581 |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | 1*32 cassetteplc splitser |
| Vezeltype | G657A1 of zoals u vraagt |
| Schakelaartype | SC UPC |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX, FTTP |
| Vezeltype | G657A1 of als orde van klanten |
| Toepassing | GPON/BPON/EPON |
| Toevoegingsverlies (dB) | 10.2/10.5 |