| Type | PLC 1X4, Mini Steel Tube-PLC |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Model | 1*4 PLC splitser zonder schakelaar |
| Golflengte | 1260-1650nm |
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| Type | PLC splitser, LC/APC |
|---|---|
| Productnaam | 1x32 minitypeplc Splitser |
| Vezeltype | G657A1 of als orde van klanten |
| Diameter | 0.9mm |
| Werkende Golflengte (NM) | 1260~1650 |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | OTDR |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Type | adapter, sc/apc SM DX |
|---|---|
| Aantal Leiders | 2 |
| Kleur | Groen/blauw |
| Werkende Temperatuur | - 40 aan + 75 graden |
| Materiaal | PC |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | Cassettetype PLC splitser |
| Grootte | 100x25x130mm (WxHxL) |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, 4g |
| Model | 1*2 PLC splitser |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | NIETS |
| Toepassing | LAN, WAN en Metro Netwerken |
| Type | PLC Splitser |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN |
| Productnaam | 1x8 cassetteplc splitser SC/APC |
| Type | FTTxoplossingen, van micro- het type staalbuis |
|---|---|
| Vezel | G657A1 |
| Vezeltelling | 4 kernen |
| Schakelaartype | SC-APC |
| lengte | 0.5m/1m/2m/5m/aangepast |
| Type | Golflengteverdeling multiplexen |
|---|---|
| Gebruik | FWDM |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | 1X2 FWDM |