| Type | Optische Vezels |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Productnaam | GCYFTY-Buis Micro- Lucht Geblazen Vezel Optische Kabel |
| Vezeltelling | 12~288 kernen |
| Vezeltype | enige wijze (G652D) |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| Kleur | Aangepast |
| Vezeltype | SM/MM |
| Materiaal | Plastiek |
| Type | Optische Vezels |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | Directe begraven GYTA53-type Openluchtvezel Optische Kabel |
| Vezeltelling | 12~288 kernen |
| Vezeltype | Enige wijze of Multiwijze |
| Type | Vezel Optische Kabel, Kat 1 |
|---|---|
| Aantal Leiders | 2 |
| Vezeltelling | 1~12 |
| Kabelgewicht | 10kg/km |
| Kabeldiameter | 5.0*2.0mm |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Oppoetsend type | UPC, APC |
| Diameter | 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, anderen |
| Type | Vezel Optische Kabel, Kat 1 |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Productnaam | FTTH-Dalingskabel |
| Toepassing | binnen/openluchtdalingskabel |
| Vezeltelling | 1~4 |
| Type | Glasvezelkabel voor binnen |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Kabelstructuur | Strakke bufferkabel |
| Wijze | SM.MM |
| Vezeltype | G657A1, G657A2 |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | GYCFY-Lucht Blazende Micro- Optische Vezelkabel |
| Vezeltype | enige wijze (G652D) |
| Vezeltelling | 12~144 kernen |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | De Optische Vezelkabel van GCYFTY |
| Vezeltype | G652D |
| Vezeltelling | 2~288 kernen |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Vezeltelling | 1 kern |
| Vezelwijze | Enige Wijze |
| Vezeltype | G657A1 |