| Kabelbandbreedte | 2000MHz/km |
|---|---|
| Vezelwijze | Multi-mode |
| Kabel die Sterkte trekken | 50N |
| Kabel Buitendiameter | 5.0mm |
| Kabellengte | 3m |
| Type aansluiting | LC ST FC SC MTRJ E2000 |
|---|---|
| Kabelvermindering | 3.0 dB/km |
| Vezelwijze | Multi-mode |
| Kabelvlamclassificatie | Iec60332-1 |
| Kabel Buitendiameter | 5.0mm |
| Type | Vezelvlechten |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Draadloze Lan, Getelegrafeerde LAN, 4g, 3G, VEZEL |
| Productnaam | SC/UPC vlecht |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Productnaam | Koord van het de Kabelflard van de OptiTapvezel het Vlakke |
| Schakelaartype | OptiTap |
| Schakelaara type | SC/APC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Connecter | LC, SC, ST, FC |
| Het gezicht van het metalen kapeind | PC/UPC/APC |
| Wijze | Enige wijze of Multiwijze |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | LC Koord van het vezel het Optische Flard |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTT, het Testen Materiaal |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| Productnaam | 12 kern 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
|---|---|
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >60dB |
| Vezelmerk | Corning, YOFC, OFS… |
| Schakelaartype | SC, LC, FC, ST |
| Type | Optische Vezels |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Draadloze Lan, bluetooth, Getelegrafeerde LAN, ONVIF, SDK, TCP, Ip, POE, GPRS, 4g, GSM, 3G |
| Vezeltype | Enige Wijze /OS2/ Multimode/om3/om4/om5 |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Draadloze Lan, 4g, 3G |
| Productnaam | LC aan LC koord van het Vezel het optische flard |