| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | Data Center, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, kabeltelevisie, Basisstation |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Productnaam | MPO/MTP koord van het vezel het Optische Flard |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTT, het Testen Materiaal |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, vezel, MPO-Flardkoord, mpokabel |
| Productnaam | 12 kern 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Vezeltype | G657A, G652D, de enige wijze van wijze/multi |
| Kabellengte | 20m.30m, 50m of aangepast |
| Vezeltelling | 1-12 kernen |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Sc-Sc Koord van het Vezel het Optische Flard |
| Kabeltype | OM3 |
|---|---|
| Type aansluiting | LC |
| Naam van het product | De Assemblage van de vezelkabel |
| Kabelvlamclassificatie | Iec60332-1 |
| Kabelbandbreedte | 2000MHz/km |
| Kabel Buitendiameter | 2.0 3.0 5.0 mm |
|---|---|
| Kabelbandbreedte | 2000MHz/km |
| Naam van het product | De Assemblage van de vezelkabel |
| Vezeltelling | 2 |
| Kabelvlamclassificatie | Iec60332-1 |
| Kabeldiameter | 3.0mm |
|---|---|
| Kabel Buitendiameter | 5.0mm |
| Kabel die Sterkte trekken | 50N |
| Type aansluiting | LC |
| Kabellengte | 3m |
| Type | Vezelvlechten |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Naam | SC/APC flardkoord |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | Simplex |
| Type | Vezelvlechten |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Schakelaartype | SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ… |
| Oppoetsend type | PC, UPC, APC |
| Inserionverlies | <0> |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >50db |