| Aantal Leiders | 1 |
|---|---|
| Vezeltype | G657A, G652D, de enige wijze van wijze/multi |
| Kabellengte | 20m.30m, 50m of aangepast |
| Vezeltelling | 1-12 kernen |
| Toepassing | binnen gebruikt /outdoor |
| Aantal Leiders | 2 |
|---|---|
| Kabel OD | Kabel OD: 900um, beschikbare 2.0mm en 3.0mm |
| Buitenjasje | Pvc of LSZH |
| Typisch toevoegingsverlies (IL) | ≤0.2dB |
| Terugkeerverlies (RL) | ≥55dB |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezelwijze | Kies & Mult-Wijze uit |
| Kabel Diamete | 0.9/2.0/3.0 mm |
| Inserionverlies | <0> |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| Opbrengsnaam | MPO-flardkabel |
| Type | FTTxoplossingen, 1.25mm |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | 1.25mm de optische reinigingsmachine van de metalen kappenlc/mu vezel |
| Schakelaartype | LC/MU |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | Optische materiaalinstallatie |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN |
| Productnaam | De Reinigingsmachine van de optische Vezelschakelaar |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, 4g, 3G, vezel |
| Schakelaartype | MPO |
| Type | Het lasapparaat van de vezelfusie |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Gemiddeld Lasverlies | 0.02dB (SM), 0.01dB (MM.), 0.04dB (NZDS), 0.04dB (EDF) |
| Het verbinden van Model | Auto & Handboek & Full Auto |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Sc/apc-Sc APC Koord van het Vezel het Optische Flard |
| Kabellengte | 0.5m, 1.5m, 20M, 3M |
|---|---|
| Vezeltype | Singlemode of Multimode |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) |
| Vezelmerk | Corning, YOFC, OFS… |