| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >50db |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTX, FTTX |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Productnaam | MPO-vlecht |
| Type | FTTxoplossingen, 2.5mm |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Schakelaartype | SC ST FC |
| pakket | 1 PCs /box |
| Type | Doos van het vezel de Optische Hulpmiddel, Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTX, FTTH |
| Zakgrootte | 28*15*20cm |
| Toebehoren 1 | Vezel optisch mes |
| Toebehoren 2 | 10MW VFL |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | optische vezel |
| Productnaam | SMA 905 Verbindingsdraad van de Vezel de Optische Schakelaar |
| Type | Vezel optisch mes |
|---|---|
| Productnaam | Vezel optisch mes |
| Outercoatdiameter | 0.25mm0.9mm |
| Vezeldiameter | 125μm |
| Gespleten Hoek | <0> |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | FTTH-Koord van het Vezel het Optische LC UPC SM DX Flard |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, Ip, 4g, 3G |
| Productnaam | De onzichtbare Einddoos van de Vezelkabel |
| Modelnummer | AFIBERSOLUTION-kabelrol |
|---|---|
| Oorsprongsplaats Dikte | Guangdong, China |
| Productnaam | 500 meter draagbaar veld inzetbaar Tactische glasvezel kabel spoel |
| Materiaal | metaal of plastiek |
| Capaciteit | 100M-1000M |
| Modelnummer | AFIBERSOLUTION-kabelrol |
|---|---|
| Oorsprongsplaats Dikte | Guangdong, China |
| Productnaam | 500 meter draagbaar veld inzetbaar Tactische glasvezel kabel spoel |
| Materiaal | metaal of plastiek |
| Capaciteit | 100M-1000M |