| Type | Vezelvlechten |
|---|---|
| Vezeltype | SM/MM/OM3 |
| Vezelkern | 2,4,6,8,12 facultatieve kern |
| Vezellengte | 1m of Aangepast |
| Schakelaartype | FC SC ST LC |
| Modelnummer | AFIBERSOLUTION-kabelrol |
|---|---|
| Oorsprongsplaats Dikte | Guangdong, China |
| Productnaam | 500 meter draagbaar veld inzetbaar Tactische glasvezel kabel spoel |
| Materiaal | metaal of plastiek |
| Capaciteit | 100M-1000M |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Productnaam | E2000 flardkoord |
| Type | Vezelvlechten |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Naam | Laat de kabel vallen |
| Vezeltype | G657A1, G657A2 |
| Kleur | zwart wit, |
| Type | Andere |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Productnaam | Multimode Duplexschakelaars van de de Vezelkabel van LC Optische |
| Schakelaar | LC |
| Metalen kap van Beëindigen-gezicht | PC, UPC, APC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezeltype | Singlemode |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | ≥50dB (PC/UPC) ≥60dB (APC) |
| Modelnummer | AFIBERSOLUTION-kabelrol |
|---|---|
| Oorsprongsplaats Dikte | Guangdong, China |
| Productnaam | 500 meter draagbaar veld inzetbaar Tactische glasvezel kabel spoel |
| Materiaal | metaal of plastiek |
| Capaciteit | 100M-1000M |
| Modelnummer | TAC-Tactical Kabel spoel patch kabel |
|---|---|
| Oorsprongsplaats Dikte | Guangdong, China |
| Productnaam | 500 meter draagbaar veld inzetbaar Tactische glasvezel kabel spoel |
| Materiaal | metaal of plastiek |
| Capaciteit | 100M-1000M |
| Vezeltelling | Vezel 2 tot 24 |
|---|---|
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Vezeltype | G655, G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezelmerk | Corning, OFS, YOFC |
| Type | Glasvezel patchpaneel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G, vezel |
| Vezeltype | SM/OM3/OM4 |