| Type | FWDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 3 haven FWDM |
| Werkende Golflengte | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Havens | 3 havens |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | FTTH-doos |
| Kabeldiameter | 5mm10mm |
| Adapterhavens | 2 |
| Type | Sluiting van de vezel de optische las |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | Koepeltype sluiting/bijlage van de Vezel de de optische las |
| Vezeltelling | 12,24,36,48,96,144,288 |
| Grootte | 160 X 540 D*H (mm) |
| Type | Snel Schakelaarmateriaal, Sc |
|---|---|
| Toepassing | FTTX |
| Kleur | Wit |
| Vezeltype | MM. |
| Golflengte | 1310/1550nm |
| Type | Vezel Optische Zendontvangers |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Haventype | Vezel optische Media Convertor |
| Datasnelheid | 10/100/1000M |
| Vezeltype | Enige wijze/multiwijze |
| Type | Vezel Optische Zendontvangers |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 10/100/1000M Media Converter |
| Vezeltype | Enige wijze Dubbele Vezel |
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| Type | Vezel optische Media Convertor |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | 10/100/1000M Media Converter |
| Vezeltype | Kies meer & Multiwijze Dubbele Vezel uit |
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| Type | Punt van de ondernemings het Draadloze Toegang |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Roestvrij staal die Dikte vastbinden | 4.6mm/7.9mm/10mm/12mm/12.7mm/15mm/16mm/19mm |
| Lengte per Spoel | 30m / 50m |
| Het verbinden Gespenbreedte | 10mm/12mm/16mm/19mm |
| Type | Sluiting van de vezel de Optische las, Koepel/horizontaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluiting | PP/PC/ABS/ABS+PP |
| Dooscapaciteit | 12-288 kern |
| Het materiaal van het lasdienblad | ABS |
| Kern | Single-mode of Multi-mode |
|---|---|
| Bandbreedte | 10G, 40G, 100G, enz. |
| Het Lid van de kabelsterkte | Aramidegarn, staaldraad |
| Type | Vezel optische kabel |
| Vlakken | OM1, OM2, OM3, OM4, OS2 |