| Type | Rekken & Bijlage |
|---|---|
| Gebruik | Lucht, direct begraven, mangat |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | optische vezel |
| Productnaam | Sluiting van de vezel de optische las |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Vezeltype | Multimode |
| Diameter | 2.0 mm/3.0mm |
| lengte | 1M, 1.5M, 2M als uw verzoek |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | ftth minivezel optische einddoos 2 havens |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Productnaam | Vezel Optisch Draagvlak, 1 haven |
| Geschikte adapter | SC, LC |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Productnaam | Vezel Optisch Draagvlak, 1 haven |
| Geschikte adapter | SC, LC |
| Type | Glasvezel PLC-splitter |
|---|---|
| Productnaam | 1*8 vezel optische plc splitser |
| Vezeltype | G652D of G657A1 |
| kabel het oppoetsen | APC/PC/UPC |
| kabel buitenschede | PE of BIJ |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Productnaam | 1*8 PLC splitser |
| Vezeltype | G657A1 |
| Kabellengte | 1M |
| De grootte van de staalbuis | 60x7x4mm |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Productnaam | Glasvezel voorplaat, 4 poorten |
| Geschikte adapter | SC, LC |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Vezel Optisch Draagvlak, haven 2 |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Nr van Vezel | 1. |
| Maak waterdicht | IP67 IP68 |
| Vezeltype | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |