| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Schakelaartype | MTP |
| De Telling van de schakelaarvezel | 12, 24 |
| Pools | PC, APC |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Schakelaarb | OptiTap |
| Schakelaara type | SC/APC |
| Producttype | FTTH-de Assemblage van de Dalingskabel |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Ip, 4g, 3G |
| Toepassing | De Adapter van Furukawa Slim, van Huawei en Optitap- |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Ip, 4g, 3G |
| Toepassing | Huawei, van Furukawa Slim en Optitap-Adapter |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Ip, 4g, 3G |
| Toepassing | Huawei en Optitap, Slanke Adapter |
| Type | Optische Vezels |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Nr van Vezel | 24 |
| het 3D testen | 100% |
| Vezeltype | SM/MM/OM3/OM4/OM5 |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| ModelName | Het Koord van het de Kabelflard van de OptiTapdaling |
| Schakelaar A | OptiTap Verharde Schakelaar |
| Schakelaar B | SC/APC-connnector met 2.9mm been |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >50db |
| Aantal Leiders | 1 |
|---|---|
| Productnaam | Koord van het vezel het optische flard |
| Kleur | geel |
| Schakelaar | SC-SC |
| Het werk Temperatuur | -40~+75°C |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Nr van Vezel | 24. |
| Multi-Mode Vezel | OM1/OM2/OM3 |
| Single-Mode Vezel | G655, G652D, G657A1, G657A2 |