| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTX |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Vezeltype | Singlemode |
| IP-beschermingsklasse | IP68 |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Type | FC/SC/ST/LC |
| Wijze | SM&MM |
| Arbeidsvoorwaarde | -40°C aan +75°C |
| Het werk Golflengte | 1200~1600nm |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | FTTH-van de de Dalingskabel van Sc UPC het Flardkoord |
| Type | Het lasapparaat van de vezelfusie |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 jaar |
| Sleutelwoorden | vezel optische kabel die machine verbinden |
| Splicing tijd | 5s |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | 4g, 3G, koord van het Vezel het optische flard, vezel optische loopback |
| Schakelaartype | LC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Jasjekleur | Geel of pas aan |
| Diameter | 600um |
| Materiaal | PVC, LSZH, OFNR, OFNP |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | 4g, 3G, koord van het Vezel het optische flard, vezel optische loopback |
| Schakelaartype | LC |
| Type | Sluiting van de vezel de optische las |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 48/96 gezamenlijke sluiting van de kern optische vezel |
| Haven | Shenzhen |
| Kleur | Zwart |
| Type | Sluiting van de vezel de optische las |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 48/96 gezamenlijke sluiting van de kern optische vezel |
| Haven | Shenzhen |
| Kleur | Zwart |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Sc/apc-Sc APC Koord van het Vezel het Optische Flard |