| Type | Vezelherkenningsteken |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Kleur | Wit |
| lengte | 6CM |
| Haven | Shenzhen |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Netwerk | optische vezel |
| Naam | de schakelaarlaars van de 90 graadvezel |
| Productnaam | Koord van het vezel het optische flard |
| Type aansluiting | LC/ SC/ FC/ ST/ MU/ MTRJ/ MPO/ E2000/ DIN/ SMA/ D4/ SFF/ LC Uniboot |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kabeltype | Vezel |
| Kabelmateriaal | PVC/LSZH/OFNP/OFNR |
| Toevoegingsverlies | ≤0.3dB |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Vezelkern | 8 kern, 12 boort, kern 24 uit |
| Schakelaar | MTP, MPO, LC, SC |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Naam | de schakelaarlaars van de 90 graadvezel |
| Productnaam | Koord van het vezel het optische flard |
| Vezeltype | G652D, G657A1, G657A2, G655 |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Productnaam | Vezel Optisch Draagvlak |
| Geschikte adapter | SC, LC |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >55db |
| Jasjekleur | Zwart |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTA, FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, optische vezel |
| Kabelstructuur | Openluchtftth-Dalingskabel/Ronde Kabel/vlak Dalingskabel |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | optische vezel |
| Kabelstructuur | Openluchtftth-Dalingskabel/Ronde Kabel/vlak Dalingskabel |
| Type | FTTA-patchkabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | optische vezel |
| Maak waterdicht | IP68 |