| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | FC vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | FC mannetje aan Wijfje |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |
| Type | Vezel Optische Schakelaar |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Productnaam | De Snelle Schakelaar van Sc |
| Buitenjasje | PE zak |
| Kleur | Blauw, Groen, Beige |
| Type | Vezel Optische Snelle Schakelaar |
|---|---|
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Productnaam | LC snelle connector |
| Buitenjasje | PE zak |
| Kleur | Blauw, Groen, Beige |
| Type | Meetapparaten &Tools |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Kleur | Wit |
| Schakelaartype | SC LC FC ST |
| Cleanningstijd | Meer dan 800 maken schoon |
| Naam | De einddoos van FTTX |
|---|---|
| Afmetingen (LxWxH) | 365x137x90mm (zonder dekking) 375x142x120mm (met dekking) |
| Toegangsbescherming | IP67 |
| Temperatuurwaaier | -40~80℃ |
| Ronde Kabel OD | 5.0mm tot 14.0mm |
| Type | Andere |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 3 jaar |
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Schakelaar | SC, ST, FC, LC, MTRJ, MU, DIN |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Nr van Vezel | 1. |
| Maak waterdicht | IP67 |
| Vezeltype | G657A, G652D, Om1, Om2, Om3 |
| Vezeltype | SM |
|---|---|
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >60dB |
| Kabelkleur | geel |
| Schakelaarkleur | Metaal |
| Schakelaartype | Sc |
|---|---|
| Metalen kap Beëindigen-Gezicht | UPC, APC |
| Vezeltype | SM, MM. |
| Kabeltype | Simplex, Duplex |
| Kabel OD | 0.9/2.0/3.0mm |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Type | Sc |
| Wijze | SM&MM |
| Arbeidsvoorwaarde | -40°C aan +75°C |