| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Punt | APC van SM SX E2000 Vezel optische adapter met flens |
| Nr van Vezel | 1 |
| Type | Glasvezeladapter |
|---|---|
| Gebruik | Buiten binnen |
| Type | FC/SC/ST/LC |
| Het werk Golflengte | 1200~1600nm |
| Toevoegingsverlies (IL) | 0,2 |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | ODVA/MPO einddoos |
| Waterdichte Rang | IP67 |
| Grootte | 250* 80*70mm |
| Type | Test&Tools |
|---|---|
| Gebruik | de schakelaars van het flardkoord |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN |
| Productnaam | Schoonmakende het hulpmiddelzak van het optische vezeleind |
| Type | Singlemode vezel optische demper, |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Productnaam | LC UPC mannetje aan vrouwelijke vezel optische demper |
| Werkende Golflengte | SM: 1200-1600nm of 1310nm, 1550nm |
| dB waaier | (MAXIMUM) 1-30dB |
| Type | vezeloptische demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | Sc-Vezel Optische Demper |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |
| Terugkeerverlies (dB) | PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60 |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | Sc-Vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | Sc-Mannetje aan Wijfje |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | Sc-Vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | Sc-Mannetje aan Wijfje |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | LC vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | LC mannetje aan Wijfje |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | ST Vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | ST Mannetje aan Wijfje |
| De waaier van het verminderingsniveau | 0~30dB |