| Type | Vezeladapter & Schakelaars, Sc-APC SM SX van de Vezel Optische Adapter met blind |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Duurzaamheidstijd | >1000 |
| Temperatuurkracht | - 55 aan + 85 |
| Behoudkracht | 200-600G |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 5 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | SC/APC flardkabel Compatibel met Corning Optitap |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | FC veranderlijke Vezel Optische Demper |
| Schakelaargeslacht | FC mannetje aan Wijfje |
| Type | SC-APC, SC |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | adapter van de vezel de optische kabel |
| Vezeltype | Singlemode |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Vezel Optische Verbindingsdraad |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Productnaam | Vezel Optische Snelle Schakelaar |
| Wijze | SM |
| Kleur | Blauw/Groen |
| Toevoegingsverlies | <> |
| Type | Meter van de vezel de optische macht |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | Ifot-5000 Geïntegreerde Meter |
| Materiaal | plastiek, metaal |
| Toepasselijke Mensen | FTTX-het oplossen van problemen; Bouw; Opleiding; Netwerkonderhoud |
| Type | Vezel Optische Adapter |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Het werk Golflengte | 1200~1600nm |
| Toevoegingsverlies (db) | 0,2 |
| Terugkeerverlies (dB) | ≥50 |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Vezeltype | LC optische vezeladapter |
| Kokermateriaal | Zirconiumdioxyde of Fosfoorbrons |
| Terugkeerverlies (dB) | ≥50 |
| Werkende Temperatuur | - 40 aan + 75°C |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars, de Duplexadapter van LC UPC |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Duurzaamheidstijd | >1000 |
| Temperatuurkracht | - 55 aan + 85 |
| Behoudkracht | 200-600G |