| Type | FWDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | 3 haven FWDM |
| Werkende Golflengte | 1310nm, 1490nm, 1550nm |
| Havens | 3 havens |
| Type | Punt van de ondernemings het Draadloze Toegang |
|---|---|
| Productnaam | Vezel Optische Adapter |
| Nr van vezel | 1 |
| Schakelaartype | SC-APC |
| Materiaal | PC |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | Ttap voor OptiTap-Adapter |
| Eigenschap | Compatiable met Optitap (Corning), h-schakelaar (Amphenol) |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 3.0mm, 5.0mm, vlakke 2.0*3.0mm |
| Type | Vezel Optische Kabel, Koord van het Vezel het Optische Flard |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Schakelaartype | SC/APC |
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
| Jasjekleur | geel |
| Type | FWDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | CWDM-de Filtermultiplextelegraaf voor WDM voegt/laat vallen systemen toe |
| Werkende Golflengtewaaier | 1260~1620 NM |
| Kanaal het Uit elkaar plaatsen | 20 NM |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | Waterdichte optische schakelaar |
| Eigenschap | Compatiable met Optitap (Corning), h-schakelaar (Amphenol) |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 3.0mm, 5.0mm, vlakke 2.0*3.0mm |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | OptiTapschakelaar |
| Eigenschap | Compatiable met Optitap (Corning), h-schakelaar (Amphenol) |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 3.0mm, 5.0mm, vlakke 2.0*3.0mm |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | SC/APC waterdichte Schakelaar |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 2.*3.0mm, 3.0mm, 5.0mm |
| Maak waterdicht | IP68 |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | Waterdichte Snelle Schakelaar voor Huawei |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 2.*3.0mm, 3.0mm, 5.0mm |
| Maak waterdicht | IP68 |
| Type | CCWDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Kanaalnummer | 4CH, 8CH OF 16CH |
| Structuur | Mux of Demux |
| Kanaal het Uit elkaar plaatsen | 20nm |