| Type | Meter van de vezel de Optische Macht |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Metingswaaier (dBm) | -70~+6dBm |
| Schakelaar | FC/SC/ST |
| Type | LC, LC |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | adapter van de vezel de optische kabel |
| Nr van Vezel | 2. |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| ModelName | e2000 apc vezel optische schakelaar |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| ModelName | e2000 upc vezel optische schakelaar |
| Type | Vezel Optische Demper, Mannetje aan Wijfje |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Polieren | PC/UPC/APC |
| Verminderingswaaier | 0-30 dB |
| Model | FC, SC, ST, LC, MU, ENZ. |
| Modelnummer | CAT6 |
|---|---|
| Type | CAT5, CAT6 |
| Leider | Koper |
| Schakelaar | RJ45 Verguld |
| Schild | UTP |
| Modelnummer | CAT6 |
|---|---|
| Type | CAT5, CAT6 |
| Leider | Koper |
| Schakelaar | RJ45 Verguld |
| Schild | UTP |
| Modelnummer | CAT6 |
|---|---|
| Type | CAT5, CAT6 |
| Leider | Koper |
| Schakelaar | RJ45 Verguld |
| Schild | UTP |
| Modelnummer | CAT6 |
|---|---|
| Type | CAT5, CAT6 |
| Leider | Koper |
| Schakelaar | RJ45 Verguld |
| Schild | UTP |
| Modelnummer | CAT6 |
|---|---|
| Type | CAT5, CAT6 |
| Leider | Koper |
| Schakelaar | RJ45 Verguld |
| Schild | UTP |