| Type | glasvezel verdeelkast |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Draadloze Lan, bluetooth, Getelegrafeerde LAN, ONVIF, niets, SDK, TCP, Ip, POE, GPRS, wifi, 4g, GSM, |
| Productnaam | De Doos van de optische Vezeldistributie |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Naam | De einddoos van FTTX MST |
| Afmetingen (LxWxH) | 365x137x90mm (zonder dekking) 375x142x120mm (met dekking) |
| Type | Andere |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Productnaam | Vezel Optische Schakelaar |
| Vezeltype | G652D/G657A1/G657A2 |
| Kwaliteitscontrole | 100% getest voor verzending |
| Type | Meter van de vezel de Optische Macht |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Metingswaaier (dBm) | -70~+6dBm |
| Schakelaar | FC/SC/ST |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars, Sc UPC |
|---|---|
| Productnaam | adapter van de vezel de optische kabel |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Kleur | blauw |
| Materiaal | PC |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Productnaam | Caixa CTO |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Netwerk | 4g, 3G |
| Naam | De einddoos van FTTX MST |
| Afmetingen (LxWxH) | 365x137x90mm (zonder dekking) 375x142x120mm (met dekking) |
| Type | Optische Vezels |
|---|---|
| Gebruik | FTTP |
| Nr van Vezel | 2. |
| Haventype | Vezel optische Media Convertor |
| Datasnelheid | 10/100/1000M |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, 4g, 3G |
| Productnaam | Standaard de vezel optische schakelaars van Sc LC FC ST |
| Type | Rekken & Bijlage |
|---|---|
| Gebruik | FTTx, Data Centernetwerken |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| Naam | Cassette van vezel de optische mpo |