| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTT, het Testen Materiaal |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| Productnaam | 12 kern 0.9mm Fanout MPO - LC |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Naam | Koepel gezamenlijke sluiting |
| Vorm | Simplex, Duplex, Vierling |
| Toevoegingsverlies | ≤0.2dB |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars, MPO/MTP |
|---|---|
| Toepassing | FTTX |
| Kleur | Blauwe Greean/Aqua |
| Vezeltype | SM/MM |
| Productnaam | mposchakelaar |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Schakelaartype | LC |
| Metalen kap Beëindigen-Gezicht | PC, UPC, APC |
| Vezeltype | Singlemode, Multimode |
| Kabeltype | Simplex, Duplex |
| Type | Sluiting van de vezel de optische las |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Productnaam | De Eindsluiting van de vezeltoegang |
| Afmeting (mm) | 395*245*130 |
| Max. capaciteit (Enige vezel) | 288 |
| Type | Andere |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Schakelaartype | LC |
| Toepassing | Vezelschakelaar |
| Haven | Shenzhen |
| Type | Vezel optische einddoos |
|---|---|
| Gebruik | FTTH, FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | bluetooth, Getelegrafeerde LAN, ONVIF, Ip, 4g, 3G |
| Productnaam | FTTH 8 de optische einddoos van de Kernvezel |
| Type | Zirconiumdioxydemetalen kap, SM/MM |
|---|---|
| Toepassing | vezel optisch deel |
| Haven | Shenzhen |
| Verpakking Details | in pp-zak |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Type | Singlemode vezel opitc adapter,/multymode |
|---|---|
| Productnaam | Schakelaar |
| Kleur | Aangepast |
| Toepassing | Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX |
| Golflengte | 9-125um |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Netwerk | NIETS |
| Toepassing | LAN, WAN en Metro Netwerken |