| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | De Optische Schakelaar van de Corningsvezel |
| Eigenschap | Compatiable met Optitap (Corning), h-schakelaar (Amphenol) |
| Kabeltype | Vlakke dalingskabel 3.0mm, 5.0mm, vlakke 2.0*3.0mm |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Vlakken | Singlemode 9/125 |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >50db |
| Kleur van de jas | Geel |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Vezeltype | Singlemode 9/125 |
| Inserionverlies | <0> |
| Terugkeerverlies | >50db |
| Jasjekleur | geel |
| Type | Koord van het vezel het optische flard |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Schakelaartype | SC, LC, FC, ST |
| Jasjekleur | geel |
| lengte | Aangepast |
| Type | FTTxoplossingen, Binnen monteerbare Muur |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Productnaam | 4 kernftth doos |
| Materiaal | ABS of PC |
| Kleur | Wit |
| Type | Vezel optische kabel |
|---|---|
| Gebruik | Data Center, FTTH, FTTA, FTTX, CATV, kabeltelevisie, Basisstation |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G |
| Productnaam | Mpo-LC Flardkoord |
| Type | Vezel Optische Schakelaar |
|---|---|
| Aantal Leiders | 1 |
| Productnaam | De Snelle Schakelaar van Sc |
| Buitenjasje | PE zak |
| Kleur | Blauw, Groen, Beige |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Nr van Vezel | 1. |
| Haventype | SC/ST/FC en RJ45 |
| Datasnelheid | 10/100/1000M |
| Type | media convertor |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Werkende normen | 10/100Base-TX en 100Base-FX |
| Machtsvereiste | Gelijkstroom 5V 1A |
| Toepassingenafstand | 20km omhoog 20km |
| Type | Vezelschakelaar |
|---|---|
| Schakelaartype | SC/FC/LC/ST/MTRJ/MU ect. |
| Metalen kap Beëindigen-Gezicht | PC, UPC, APC |
| Vezeltype | Singlemode, Multimode |
| Kabeltype | Simplex, Duplex |