| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 2 |
| Netwerk | Ip, 4g, 3G |
| Productnaam | Hopticschakelaar |
| Type | Andere |
|---|---|
| Netwerk | Draadloze Lan |
| Kleur | Groen |
| Toepassing | FTTH, CATV, KABELTELEVISIE |
| Certificaat | RoHS, Ce, ISO |
| Type | WDM |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Garantietijd | 1 jaar |
| Wijs op golflengte | 1550nm 1650nm 1625nm |
| Het werk Golflengte | 1260 - 1360 & 1460 - 1581 |
| Type | Rekken & Bijlage |
|---|---|
| Gebruik | FTTx, Data Centernetwerken |
| Garantietijd | 3 |
| Netwerk | Getelegrafeerde LAN, ONVIF, 4g, 3G, Vezel |
| Naam | Cassette van vezel de optische mpo |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars |
|---|---|
| Gebruik | FTTA |
| ModelName | Optitapadapter |
| Eigenschap | Compatibel systeem met OptiTap en h-Schakelaar |
| Vezeltelling | Sc-Simplex |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Productnaam | Glasvezel PLC-splitter |
| Vezeltype | G652D, G655, G657A, op verzoek |
| Toevoegingsverlies (dB) | 7.1/7.3 |
| Verliesuniformiteit (dB) | 0,6 |
| Type | Vezel Optische Kabel, FTTx-Oplossingen |
|---|---|
| Aantal Leiders | ≥ 10 |
| Nr van Vezel | 32 |
| Schakelaartype | LC SC FC ST |
| Vezeltype | G652D, G655, G657A, op verzoek |
| Type | Vezeladapter & Schakelaars, optische de vezeladapter van SC/UPC |
|---|---|
| Gebruik | FTTH |
| Duurzaamheidstijd | >1000 |
| Temperatuurkracht | - 55 aan + 85 |
| Behoudkracht | 200-600G |
| Type | Meter van de vezel de optische macht |
|---|---|
| Garantietijd | 1 jaar |
| Productnaam | Vezel Optische Multimeter |
| Kaliberbepalingsgolflengte (NM) | 850/1300/1310/1490/1550/1625 |
| Schakelaartype | Verwisselbare FC/SC/ST voor PC/APC |
| Type | FTTxoplossingen |
|---|---|
| Gebruik | FTTX |
| Garantietijd | 5 |
| Schakelaarb | OptiTap |
| Schakelaara type | SC/APC |